خانه محصولات

فیبر نوری Pigtail

گواهی
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
نظرات مشتریان
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— خوزه آلوز

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— آندری جوان

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— ارتش باردو

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— رنگ سبز

کیفیت خوب و خدمات خوب. شما یک شریک قابل اعتماد هستید

—— دان هیکس

به همان قیمت، فیبر پچ فیبر بهتر از دیگران است.

—— دانی استیون

فقط در زمان کشتی، به دنبال همکاری بعدی.

—— جو بنا

محصولات شما با کیفیت خوب هستند، امیدوارم با شما همکاری داشته باشید.

—— زاهد واسام

چت IM آنلاین در حال حاضر

فیبر نوری Pigtail

(33)
چین LC / UPC چند حالت 62.5 / 125 simplex 2.0mm نارنجی LSZH فیبر نوری فیبر نوری کارخانه

LC / UPC چند حالت 62.5 / 125 simplex 2.0mm نارنجی LSZH فیبر نوری فیبر نوری

LC / UPC چند حالته 62.5 / 125 سیمپلکس 2.0mm نارنجی LSZH رنگدانه فیبر نوری ► توضیحات: دم فیبر چند حالته نارنجی ، طول موج 850 نانومتر ، فاصله انتقال 500 متر است ، برای اتصال کوتاه از فاصله استفاده می شود. p برنام... Read More
2020-07-15 11:54:14
چین خوکچه نوری SC / APC singlemode G657A1 simplex 2.0mm کابل زرد کارخانه

خوکچه نوری SC / APC singlemode G657A1 simplex 2.0mm کابل زرد

رنگدانه نوری فیبر نوری ، کابل LSZH زرد LM / APC تک حالت 2.0mm 3Mtrs ► مقدمه: رنگدانه به الیاف چند حالته و فیبر تک حالته تقسیم می شود. دم فیبر چند حالته نارنجی ، طول موج 850Nm ، فاصله انتقال 500m است ، برای اتصا... Read More
2020-07-15 11:28:10
چین FC / UPC چند منظوره OM3 50/125 Simplex 0.9mm آبی LSZH فیبر نوری Pigtail کارخانه

FC / UPC چند منظوره OM3 50/125 Simplex 0.9mm آبی LSZH فیبر نوری Pigtail

multimode FC / UPC OM3 50/125 Simplex 0.9 mm aqua LSZH pigtail optic مقدمه:رنگدانه به الیاف چند حالته و فیبر تک حالته تقسیم می شود.دم فیبر چند حالته نارنجی ، طول موج 850Nm ، فاصله انتقال 500m است ، برای اتصال ک... Read More
2020-07-15 11:27:25
چین فیبر نوری فیبر نوری Simplex، LC / APC singlemode 2.0mm زرد LSZH کابل کارخانه

فیبر نوری فیبر نوری Simplex، LC / APC singlemode 2.0mm زرد LSZH کابل

فیبر نوری فیبر نوری، LC / APC تک حالت 2.0mm 3Mtrs زرد LSZH کابل ► مشخصات: - دوام خوب - تبادلگر خوب - ثبات درجه حرارت بالا - کاهش درج درج و برگشت انعکاس بازگشت - بالاترین کیفیت استاندارد PC / UPC / APC پرداخت - ... Read More
2020-07-15 11:07:11
چین 12 فیبر فیبر نوری فیبر نوری LC / UPC چند منظوره OM3 50/125 aqua LSZH کابل کارخانه

12 فیبر فیبر نوری فیبر نوری LC / UPC چند منظوره OM3 50/125 aqua LSZH کابل

12 فایبر گلاس فیبر نوری Pigtail LC / UPC چند منظوره OM3 50/125، کابل آبی LSZH ►Applications: • شبکه مخابراتی؛ • شبکه کامپیوتری؛ • شبکه تلویزیونی کابلی • اتصال کابل نوری و گیرنده نور. ► ویژگی ها: • فقدان ورودی، ... Read More
2020-07-15 10:59:05
چین ST / UPC چند منظوره فیبر نوری Pigtail 62.5 / 125 رنگارنگ 12 مجموعه قلب کارخانه

ST / UPC چند منظوره فیبر نوری Pigtail 62.5 / 125 رنگارنگ 12 مجموعه قلب

multimode ST / UPC 62.5 / 125 رنگارنگ 12 هسته رنگدانه فیبر نوری مقدمه:رنگدانه به الیاف چند حالته و فیبر تک حالته تقسیم می شود.دم فیبر چند حالته نارنجی ، طول موج 850Nm ، فاصله انتقال 500m است ، برای اتصال کوتاه ... Read More
2020-07-15 10:58:20
چین ISO RoHS رنگ نارنجی از دست دادن کمترین گسیل و از دست دادن بازده بالا 3m SC MM فیبر نوری Pigtail کارخانه

ISO RoHS رنگ نارنجی از دست دادن کمترین گسیل و از دست دادن بازده بالا 3m SC MM فیبر نوری Pigtail

از دست دادن کمترین گسیل و از دست دادن زیاد SC MM فیبر نوری Pigtail SC PC MM SX 0.9mm فیبر نوری Pigtail امکانات: الیاف 4 ، 6 ، 8 ، 12 ، 24 ، 48 اختیاری است با لوله قابل جدا شدن گرما اتصال دهنده قابل اجرا: FC، SC... Read More
2020-07-15 10:54:34
چین RoHS، ISO کابل سفید LC SM فیبر نوری Pigtail با لوله قابل اندازه گیری حرارت کارخانه

RoHS، ISO کابل سفید LC SM فیبر نوری Pigtail با لوله قابل اندازه گیری حرارت

رنگ آمیزی فیبر نوری LC PC SM SX 0.9mm امکانات: الیاف 4 ، 6 ، 8 ، 12 ، 24 ، 48 اختیاری است با لوله قابل جدا شدن گرما اتصال دهنده قابل اجرا: FC، SC، ST، LC… مواد کابل: PVC ، OM1 ، OM2 یا OM3 اختیاری حالت تک یا چن... Read More
2020-07-14 16:22:28
چین لوله قابل جمع شدن از گرما 4 ، 6 ، 8 ، 12 ، 24 ، 48 SC رنگ SM رنگ رنگی فیبر نوری در دسترس سفارشی کارخانه

لوله قابل جمع شدن از گرما 4 ، 6 ، 8 ، 12 ، 24 ، 48 SC رنگ SM رنگ رنگی فیبر نوری در دسترس سفارشی

4 ، 6 ، 8 ، 12 ، 24 ، 48 SC SM فیبر نوری Pigtail اختیاری با لوله قابل اندازه گیری حرارت رنگ آمیزی فیبر نوری SC APC SM SX 0.9mm توضیحات محصولات پارامتر واحد مقدار نوع اتصال FC / UPC، FC / APC، SC / UPC، LC / UPC... Read More
2020-07-14 16:22:05
چین رنگ سفید RoHS ISO LSZH / ضعف درج کم و از دست دادن زیاد بازگشت FC APC 0.9mm فیبر نوری Pigtail کارخانه

رنگ سفید RoHS ISO LSZH / ضعف درج کم و از دست دادن زیاد بازگشت FC APC 0.9mm فیبر نوری Pigtail

ضعف درج کم و از دست دادن زیاد FC APC 0.9mm فیبر نوری Pigtail برای انتقال ویدیو ، انتقال داده امکانات: از دست دادن کم درج و از دست دادن بازده بالا تبادلات خوب 10 نرخ انتقال داده گیگابیت را پشتیبانی کنید نوع کابل ... Read More
2020-07-14 16:10:16
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|