خانه محصولاتمحصولات MPO

MPO Patch Cord Breakout MPO-LC 2.0mm Fanout کابل کابلی 8 هسته OM3

گواهی
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— خوزه آلوز

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— آندری جوان

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— ارتش باردو

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— رنگ سبز

کیفیت خوب و خدمات خوب. شما یک شریک قابل اعتماد هستید

—— دان هیکس

به همان قیمت، فیبر پچ فیبر بهتر از دیگران است.

—— دانی استیون

فقط در زمان کشتی، به دنبال همکاری بعدی.

—— جو بنا

محصولات شما با کیفیت خوب هستند، امیدوارم با شما همکاری داشته باشید.

—— زاهد واسام

چت IM آنلاین در حال حاضر

MPO Patch Cord Breakout MPO-LC 2.0mm Fanout کابل کابلی 8 هسته OM3

چین MPO Patch Cord Breakout MPO-LC 2.0mm Fanout کابل کابلی 8 هسته OM3 تامین کننده

تصویر بزرگ :  MPO Patch Cord Breakout MPO-LC 2.0mm Fanout کابل کابلی 8 هسته OM3

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن
نام تجاری: Senko / US CONEC / Furukawa Connector
شماره مدل: MPO-LC 8C

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 قطعه
قیمت: USD 32.00~35.00 / piece
جزئیات بسته بندی: کیسه پلی اتیلن، جعبه
زمان تحویل: 5-8 روز
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 50 کیلو
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
مقدار حداقل:: 10 قطعه / قطعه MPO: زن / مرد
قطبیت: A / B / C فیبر: حالت منفرد / چند حالته

MPO fiber optic patch cords are with MPO fiber optic connectors. بند ناف فیبر نوری MPO با اتصالات فیبر نوری MPO است. They are several fiberglass connections in one such patch cord, for example, 4 fiber, 8 fiber, 12 fiber, etc. Single mode and multimode; آنها چندین اتصال فایبرگلاس در یک بند ناف مانند هستند ، به عنوان مثال ، 4 فیبر ، 8 فیبر ، 12 فیبر ، و غیره. حالت منفرد و چند حالته. PC, APC polishing, Male and Female types are available. رایانه های شخصی ، پرداخت APC ، انواع نر و ماده در دسترس است.

 

امکانات:

چگالی فیبر بالا (24 فیبر برای Multimode)

از دست دادن درج کم و از دست دادن بازتاب

دوام خوب

قابلیت تبادل خوب

پایداری درجه حرارت بالا

 

کاربرد:

تجهیزات تست
FTTX + LAN
فیبر نوری CATV
سیستم ارتباطات نوری
ارتباط از راه دور

 

مشخصات:

پارامتر واحد MPO-OM3-PC
گم شدن درج دسی بل .70.7 (استاندارد) 0.35 (معمولی)
برگشت ضرر دسی بل ≥35
قابل تعویض دسی بل .30.3
لرزش دسی بل .30.3
دمای کارکرد -40 ~ 75
دمای ذخیره سازی -45 ~ 85
MPO Patch Cord Breakout MPO-LC 2.0mm Fanout کابل کابلی 8 هسته OM3

ترتیب اطلاعات:

MPO / PC-LC / PC-MM-8cores-1M-LSZH
1 2 1 2 3 4 5 6

نوع کانکتور: FC، SC، LC، ST، MTRJ، MU، E2000، MPO، DIN، D4، SMA
2.Ferrule انتهای چهره: PC ، UPC ، APC
3. نوع اصلی: یک حالت (SM: 9 / 125um) ، چند حالته (MM: 50 / 125um یا 62.5 / 125um)
هسته 4.Fiber: 4 هسته ، 8 هسته ، 12 هسته ، 24 هسته
طول کابل: 1 ، 2 ، 3 متر یا سفارشی
نوع 6. کابل: PVC ، LSZH ، OM3 ، OFNR ، OFNP

اطلاعات تماس
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

تماس با شخص: Nicole

تلفن: +8613760458627

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)