خانه محصولات

آداپتور فیبر نوری

گواهی
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
نظرات مشتریان
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— خوزه آلوز

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— آندری جوان

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— ارتش باردو

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— رنگ سبز

کیفیت خوب و خدمات خوب. شما یک شریک قابل اعتماد هستید

—— دان هیکس

به همان قیمت، فیبر پچ فیبر بهتر از دیگران است.

—— دانی استیون

فقط در زمان کشتی، به دنبال همکاری بعدی.

—— جو بنا

محصولات شما با کیفیت خوب هستند، امیدوارم با شما همکاری داشته باشید.

—— زاهد واسام

چت IM آنلاین در حال حاضر

آداپتور فیبر نوری

(92)
چین آداپتور فیبر نوری شاتر گرد و غبار ، آداپتور فیبر نوری کلاه سبز کارخانه

آداپتور فیبر نوری شاتر گرد و غبار ، آداپتور فیبر نوری کلاه سبز

آداپتور فیبر نوری شاتر گرد و غبار ، آداپتور فیبر نوری کلاه گریم مشخصات فنی:رامتواحدLC، SC، FC، MU، ST، SC-ST، FC-ST، FC-SC،MTRJE2000SMمامانSMمامانSMکامپیوترUPCAPCکامپیوترکامپیوترUPCکامپیوترکامپیوترAPCضرر درج (م... Read More
2020-07-16 14:06:08
چین رنگ سبز SC / APC آداپتور فیبر نوری Simplex کم ضرر درج کارخانه

رنگ سبز SC / APC آداپتور فیبر نوری Simplex کم ضرر درج

رنگ سبز SC / APC آداپتور فیبر نوری Simplex کم ضرر درج شرح: آداپتور SC فیبر نوری با شاتر فلزی، در دسترس در هر دو نسخه ساده و دوبلکس است. آبی، سبز، بژ، رنگ آبی موجود برای SM / PC، SM / APC، MM / PC و نوع OM3. ♦ و... Read More
2020-07-16 14:05:21
چین دوبلکس LC فلزی شفاف فیبر نوری آداپتور تک حالت و یا چند منظوره کارخانه

دوبلکس LC فلزی شفاف فیبر نوری آداپتور تک حالت و یا چند منظوره

دوبلکس LC فلزی شفاف فیبر نوری آداپتور تک حالت و یا چند منظوره ♦ سفارش اطلاعات: به عنوان مثال: LC / APC-SM-DX با شاتر پلاستیکی نوع اتصال: FC، SC، LC، ST، MPO، MTRJ، MU، E2000، D4، DIN، SMA End-face فرل: PC، UPC، ... Read More
2020-07-15 16:38:09
چین آداپتورهای فیبر نوری shuttered SC / APC ساده سبز گرانبها ساختار گرانبها کارخانه

آداپتورهای فیبر نوری shuttered SC / APC ساده سبز گرانبها ساختار گرانبها

آداپتورهای فیبر نوری shuttered SC / APC ساده سبز گرانبها ساختار گرانبها 1. ویژگی ها افت درجۀ کم تکرارپذیری خوب و قابلیت تعویض ثبات محیطی خوب 2. توضیحات: آداپتور SC فیبر نوری با شاتر فلزی، در دسترس در هر دو نسخه ... Read More
2020-07-15 16:37:48
چین ISO9001: 2008 Red Hat ST به آداپتورهای فیبر نوری هیبریدی FC با شدت بالا و پایداری روه کارخانه

ISO9001: 2008 Red Hat ST به آداپتورهای فیبر نوری هیبریدی FC با شدت بالا و پایداری روه

آداپتورهای فیبر نوری ترکیبی ST To Fc با شدت بالا و پایداری روه مزیت کیفیت: 1.ما یک سیستم تضمین کیفیت دقیق با توجه به الزامات استاندارد بین المللی مدیریت ISO9001: 2008 راه‌اندازی کردیم. کاربرد: شبکه محلی سیستم ... Read More
2020-07-15 16:28:39
چین رنگ آبی ROHS Quadplex LC / UPC با آداپتور کابل فیبر نوری کارخانه

رنگ آبی ROHS Quadplex LC / UPC با آداپتور کابل فیبر نوری

آداپتور کابل فیبر نوری Quadplex LC / UPC با شاتر، گواهی RoHS شرح: آداپتور Quad LC با شاتر یک دستگاه مکانیکی است که برای اتصال فیبر نوری اتصالات طراحی شده است. این شامل آستین اتصالات است که دو فورول را با هم نگه ... Read More
2020-07-15 16:28:17
چین آلیاژ روی AL-SC Simplex آداپتور فیبر نوری با سرامیک سرامیکی کارخانه

آلیاژ روی AL-SC Simplex آداپتور فیبر نوری با سرامیک سرامیکی

آداپتور فیبر نوری Zinc Alloy LC-SC Simplex با فرول سرامیکی کاربرد: شبکه جبران فیبر نوری ، انتقال داده ها ، تجهیزات تست ، LAN ، CATV. شرح: Fiber optic adapter is used for the connection and coupling between ... Read More
2020-07-15 16:27:54
چین آداپتور بندر پورتال سبز یا قرمز دو نوع FC FC Low Insertion Loss کارخانه

آداپتور بندر پورتال سبز یا قرمز دو نوع FC FC Low Insertion Loss

آداپتور بندر پورتال سبز یا قرمز دو نوع FC FC Low Insertion Loss شرح: آداپتور فیبر نوری برای اتصال و اتصال بین اتصالات فعال فیبر استفاده می شود. نوع مناسب را با توجه به فیبر فیبر فیبر نوری انتخاب کنید. تکنیک انج... Read More
2020-07-15 16:27:31
چین پایداری SGS LC FC آداپتور هیبرید فیبر نوری با سرامیک سرامیکی کارخانه

پایداری SGS LC FC آداپتور هیبرید فیبر نوری با سرامیک سرامیکی

پایداری SGS LC FC آداپتور فیبر نوری با سرامیک سرامیکی مزیت رقابتی: گارانتی کارخانه: 1. همانطور که ما کارخانه هستیم، می توانیم قیمت خود را تضمین کنیم که دست اول، بسیار ارزان و رقابتی است. 2. برای توسعه فن آوری پ... Read More
2020-07-15 16:27:06
چین آداپتور هیبریدی ISO LC-ST کارخانه

آداپتور هیبریدی ISO LC-ST

آداپتور فیبر نوری Singlemode St St به ال سی دی آداپتور فیبر مشخصات: انواع: FC-LC ، FC-SC ، FC-ST ، FC-MU ، SC-ST…از دست دادن کم درج ، از دست دادن بازده بالاسازگاری خوبدقت بالا در ابعاد مکانیکیقابلیت اطمینان بال... Read More
2020-07-15 16:26:42
Page 1 of 10|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|