خانه محصولات

سیم کشی فیبر نوری

گواهی
چین Shenzhen CY COM Product Co., Ltd گواهینامه ها
چین Shenzhen CY COM Product Co., Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— خوزه آلوز

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— آندری جوان

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— ارتش باردو

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— رنگ سبز

کیفیت خوب و خدمات خوب. شما یک شریک قابل اعتماد هستید

—— دان هیکس

به همان قیمت، فیبر پچ فیبر بهتر از دیگران است.

—— دانی استیون

فقط در زمان کشتی، به دنبال همکاری بعدی.

—— جو بنا

محصولات شما با کیفیت خوب هستند، امیدوارم با شما همکاری داشته باشید.

—— زاهد واسام

چت IM آنلاین در حال حاضر

سیم کشی فیبر نوری

(152)
چین اتصال متراکم بالا، آسان برای استفاده SC APC فیبر نوری کابل پد برای FTTX + LAN کارخانه

اتصال متراکم بالا، آسان برای استفاده SC APC فیبر نوری کابل پد برای FTTX + LAN

اتصال متراکم بالا ، کارایی آسان برای اتصال SC APC فیبر نوری پچ بند برای FTTX + LAN بند ناف کابل فیبر نوری است که برای اتصال یک دستگاه به دستگاه دیگر برای مسیریابی سیگنال استفاده می شود.SC مخفف Subscriber ... ادامه مطلب
2020-08-21 17:06:56
چین دقت بالا فرل سرامیک، فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری کارخانه

دقت بالا فرل سرامیک، فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری

دقت بالای فرول سرامیکی ، بند ناف فیبر نوری FC - LC بند ناف فیبر نوری 1. مقاومت کششی بالا ، انعطاف پذیر دقت بسیار بالا از فرول سرامیکی 3. آزمون با کیفیت بالا صیقل 100٪ جلا بند ناف فیبر نوری 1.FC SC LC ST MTRJ ... ادامه مطلب
2020-08-21 17:06:30
چین قطر کابل 3.0mm قطر ورودی پایین، بازگشت به بالا بازگشت ST - FC کابل فیبر نوری پچ کارخانه

قطر کابل 3.0mm قطر ورودی پایین، بازگشت به بالا بازگشت ST - FC کابل فیبر نوری پچ

قطر کابل 3.0 میلی متر از دست دادن کم درج ، از دست دادن بازده بالا ST - FC کابل فیبر نوری بند ناف کابل فیبر نوری است که برای اتصال یک دستگاه به دستگاه دیگر برای مسیریابی سیگنال استفاده می شود. امکانات: از دست دا... ادامه مطلب
2020-08-21 17:06:02
چین استحکام کششی بالا، انعطاف پذیر SC - ST سیم فیبر نوری پچ کابل، ضایعات درج ≤ 0.2dB کارخانه

استحکام کششی بالا، انعطاف پذیر SC - ST سیم فیبر نوری پچ کابل، ضایعات درج ≤ 0.2dB

استحکام کششی بالا ، کابل انعطاف پذیر فیبر نوری SC - ST انعطاف پذیر ، از بین بردن 0.2 d دسی بل کابل پچ SC / PC-ST / PC-SM-DX-5m توضیحات دقیق محصول بند ناف فیبر نوری 1. مقاومت کششی بالا ، انعطاف پذیر دقت بسیار با... ادامه مطلب
2020-08-21 17:05:30
چین G652D دقت بالا فرل سرامیکی، فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری کارخانه

G652D دقت بالا فرل سرامیکی، فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری

G652D دقت بالا از فروس سرامیکی ، بند ناف فیبر نوری FC - SC کابل پچ SC / PC-fc / PC-SM-SX-3m توضیحات دقیق محصول بند ناف فیبر نوری 1. مقاومت کششی بالا ، انعطاف پذیر دقت بسیار بالا از فرول سرامیکی 3. آزمون با کیفی... ادامه مطلب
2020-08-21 17:05:03
چین کاهش انعکاس بالا با APC MPO - FC فیبر نوری پچ بند، 15kg نیروی ضد کششی کارخانه

کاهش انعکاس بالا با APC MPO - FC فیبر نوری پچ بند، 15kg نیروی ضد کششی

از دست دادن بازتاب بالا با APC MPO - کابل فیبر نوری FC ، نیروی 15kg ضد کششی بند ناف فیبر نوری MTP / MPO ، برخلاف سیمپلکس یا دوتایی ، در مجامع چند فیبر از نوع روبان استفاده می شود.چندین اتصال فایبرگلاس در یک بند ... ادامه مطلب
2020-08-21 17:04:35
چین بند ناف 1 ، 2 ، 3 متر یا سفارشی رنگ زرد FC APC فیبر نوری با کابل LSZH کارخانه

بند ناف 1 ، 2 ، 3 متر یا سفارشی رنگ زرد FC APC فیبر نوری با کابل LSZH

فیبر نوری FC APC با کابل LSZH کابل های وصله فیبر نوری FC با اتصالات فیبر نوری FC هستند که این نوع اتصال نوع پیچ است.FC مخفف Fixed Connection است.این کار از طریق مسکن بشکه ای حل شده است.اتصالات FC به طور کلی با ... ادامه مطلب
2020-08-21 16:43:34
چین FC / PC - MM - OM3 - 0.9mm کابل فیبر نوری پچ برای فیبر نوری CATV کارخانه

FC / PC - MM - OM3 - 0.9mm کابل فیبر نوری پچ برای فیبر نوری CATV

FC / PC - MM - OM3 - کابل فیبر نوری 0.9 میلی متر فیبر نوری CATV کابل های وصله فیبر نوری FC با اتصالات فیبر نوری FC هستند که این نوع اتصال نوع پیچ است.FC مخفف Fixed Connection است.این کار از طریق مسکن بشکه ای حل ... ادامه مطلب
2020-08-21 16:43:06
چین SC SM Fiber Optic Patch Cord ≥45 dB افت بازده، ≤0.3 dB درج درج کارخانه

SC SM Fiber Optic Patch Cord ≥45 dB افت بازده، ≤0.3 dB درج درج

بند ناف فیبر نوری SC SM ≥45 dB از دست دادن بازده ، .3 3.3 دسی بل کاهش درج بند ناف کابل فیبر نوری است که برای اتصال یک دستگاه به دستگاه دیگر برای مسیریابی سیگنال استفاده می شود. SC مخفف Subscriber Connector - یک ... ادامه مطلب
2020-08-21 16:42:38
چین SC / PC - MM - D X - 3.0mm - 1 متری کم شدن درج، افت بازده بالا فیبر نوری پچ بند کارخانه

SC / PC - MM - D X - 3.0mm - 1 متری کم شدن درج، افت بازده بالا فیبر نوری پچ بند

SC / PC - MM - D X- 3.0mm - ضایعات درج کم 1 متر ، از دست دادن زیاد بند ناف فیبر نوری بند ناف کابل فیبر نوری است که برای اتصال یک دستگاه به دستگاه دیگر برای مسیریابی سیگنال استفاده می شود.SC مخفف Subscriber ... ادامه مطلب
2020-08-21 16:42:13
Page 1 of 16|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|