خانه محصولاتمحصولات MPO

MTP زن Mpp زن Om3 فیبر نوری سیم کشی 12 هسته آبی رنگ

گواهی
چین Shenzhen CY COM Product Co., Ltd گواهینامه ها
چین Shenzhen CY COM Product Co., Ltd گواهینامه ها
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— خوزه آلوز

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— آندری جوان

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— ارتش باردو

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— رنگ سبز

کیفیت خوب و خدمات خوب. شما یک شریک قابل اعتماد هستید

—— دان هیکس

به همان قیمت، فیبر پچ فیبر بهتر از دیگران است.

—— دانی استیون

فقط در زمان کشتی، به دنبال همکاری بعدی.

—— جو بنا

محصولات شما با کیفیت خوب هستند، امیدوارم با شما همکاری داشته باشید.

—— زاهد واسام

چت IM آنلاین در حال حاضر

MTP زن Mpp زن Om3 فیبر نوری سیم کشی 12 هسته آبی رنگ

MTP Female Mtp Female Om3 Optical Fiber Patch Cord 12 Core Aqua Color
MTP Female Mtp Female Om3 Optical Fiber Patch Cord 12 Core Aqua Color

تصویر بزرگ :  MTP زن Mpp زن Om3 فیبر نوری سیم کشی 12 هسته آبی رنگ

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن
نام تجاری: Senko / US CONEC / Furukawa Connector
شماره مدل: MTP OM3 Patch Cord

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
قیمت: 20USD/PCS
جزئیات بسته بندی: کیسه پلی اتیلن، جعبه
زمان تحویل: 5-8 روز
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 50 کیلو
توضیحات محصول جزئیات
هسته: 12 کابل: OM3 Aqua
اتصال دهنده: اتصال دهنده MTP ایالات متحده با استاندارد IEC مطابقت دارد: IEC-61754-7 ، Telcordia GR-1435-CORE
برجسته:

fiber optic patch cord

,

fiber optic cassette

 
کابل فیبر نوری MTP Mtp Female Om3 Female 12 Core Aqua Color
 
از دست دادن درج SM: .70.7dB (استاندارد)؛.0.35dB (نخبگان)
 
ضرر بازگشت SM: d55dB
 
از دست دادن MM درج: .50.5dB (استاندارد)؛.0.35dB (نخبگان)

 

از دست دادن بازده MM: d35dB
 
تداخل آزمایش شده: 100٪ تست شده
 
مقاومت کششی: > 70N
 

قابل تعویض: .20.2dB

 
بند ناف MTP
بند ناف FTP Patch Cord با اتصال MTP در هر دو انتها خاتمه می یابد.همه اتصالات MTP OMC از ایالات متحده Conec هستند.بند ناف MTP نوعی مجموعه کابل با چگالی بالا است که عموماً در سه منطقه مورد استفاده قرار می گیرد.
1 ، برنامه مرکز داده با محیطی با ضخامت بالا
2 ، فیبر نوری ساختمان
3 ، برنامه اتصال داخلی در تجهیزات فیبر.
 
استاندارد محصولات MTP:
با IEC استاندارد IEC-61754-7 دیدار می کند.JIS C5982؛TIA-604-5 (FOCIS5)؛سازگار با Telcordia GR-1435-CORE
کابل کشی ساختاری در هر TIA-568-C
اپتیک موازی

انجمن کار نوری سازگار با اینترنت (OIF) سازگار است

سازگار با InfiniBand
InfiniBand
- سازگار با کانال فیبر 10G
- 40G و 100G IEEE 802.3
- QSFP
 
امکانات:
از دست دادن کم درج ، از دست دادن بازده بالا
کانکتور چند فیبر مبتنی بر MT ، 4،812 و 24 اتصالات و اتصالات فیبر اتصال دهنده
راه حل اقتصادی برای ختم انبوه فیبر
طراحی شده برای برنامه های کم مصرف و ضایعات کم و متوسط ​​و SM و MM
کابل دور ناهموار ، کابل بیضی و گزینه های روبان برهنه در دسترس است
محفظه های کدگذاری شده در رنگ برای تمایز نوع فیبر ، نوع لهستانی و / یا درجه اتصال در دسترس است
خوب در تکرار و تبادل پذیری

 
دسترسی:
روبان و کابل گرد در دسترس است.
بند ناف ، مجامع کابل رنگدانه موجود است.
بند ناف روبان MT-MT در دسترس است.
MTP Loopback در دسترس است
 
مشخصات کابل پچ MTP:

موارد خاص MPO / MTP

حالت تک

(پولیش تخت UPC ، پولیش درجه 8 APC)

چند حالته

(لهستانی مسطح PC)

گم شدن درج ضرر استاندارد ≤0.7dB ؛ کمترین ضرر 0.35dB ضایعات استاندارد ≤0.5dB ؛ کمترین ضرر ≤0.35dB
برگشت ضرر d55dB d35dB
دوام <تغییر 0.3dBtypical ، 200 اتصال
قابل تعویض .20.2dB
استحکام کششی > 70N
دمای کارکرد -40 تا + 85 ° C

 
توجه: حداکثر پهنای باند فیبرهای چند حالته مختلف
OM1 - 62.5 um Core - 10 گیگابایت تا 33 متر ، گیگابیت تا 300 متر
OM2 - 50 um Core - 10 گیگابایت تا 82 متر ، گیگابیت تا 500 متر
OM3 - 50 um Core ، لیزر بهینه سازی شده - 10 گیگابایت تا 300 متر ، گیگابیت تا 1000 متر
OM4 - 50 um Core ، بهینه سازی لیزر - 10 گیگابایت تا 550 متر ، گیگابیت تا 1000 متر

 
ضمانت کابل با کیفیت بالا MTP
1. دستگاه پولیش با کارایی بالا و توسط دارندگان صفحه های دقیق که برای فروس های MT طراحی شده اند ، تکمیل می شوند.
2. تداخل سنج سه بعدی تأیید صحت فرآیند پرداخت MTP / MPO را انجام می دهد ، و ساختن کلیه پارامترهای فروس MT جلا مطابق و مطابق با استانداردهای صنعت است.
3. انعطاف پذیری تستر طیف کاملی از تست نوری مورد نیاز مجامع کابل شمارش پیچیده و فیبر بالا را فراهم می کند.

MTP زن Mpp زن Om3 فیبر نوری سیم کشی 12 هسته آبی رنگ 0

دو ویژگی دیگر که به وضوح قابل مشاهده هستند بینی و شیارهای راهنمای (کلید) در سمت بالا است.
(توجه: اتصال زن باید با نوع کانکتور نر وصل شود.)

 
از قبل فسخ شده MPO Technology-Polarity
سه روش قطبیت نوع A ، تیپ B و نوع C برای تضمین تخصیص مناسب دو جهته استفاده می شود.
لطفا توجه داشته باشید: هنگامی که با دو فرستنده 40G QSFP + متصل است ، لطفا صلیب نوع B را به عنوان قطبیت انتخاب کنید.هنگامی که آن را با تجهیزات دیگر مانند MPO LGX کاست متصل است ، می توانید هر یک از قطب های مورد نیاز خود را انتخاب کنید.
MTP زن Mpp زن Om3 فیبر نوری سیم کشی 12 هسته آبی رنگ 1

اطلاعات تماس
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

تماس با شخص: Lena Liu

تلفن: +8613689534519

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)