خانه محصولاتسیم کشی فیبر نوری

کابل کورنینگ SC / PC-LC / PC OM3 50/125 2.0mm آبجو فیبر نوری هیبرید بلوز

گواهی
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— خوزه آلوز

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— آندری جوان

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— ارتش باردو

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— رنگ سبز

کیفیت خوب و خدمات خوب. شما یک شریک قابل اعتماد هستید

—— دان هیکس

به همان قیمت، فیبر پچ فیبر بهتر از دیگران است.

—— دانی استیون

فقط در زمان کشتی، به دنبال همکاری بعدی.

—— جو بنا

محصولات شما با کیفیت خوب هستند، امیدوارم با شما همکاری داشته باشید.

—— زاهد واسام

چت IM آنلاین در حال حاضر

کابل کورنینگ SC / PC-LC / PC OM3 50/125 2.0mm آبجو فیبر نوری هیبرید بلوز

چین کابل کورنینگ SC / PC-LC / PC OM3 50/125 2.0mm آبجو فیبر نوری هیبرید بلوز تامین کننده

تصویر بزرگ :  کابل کورنینگ SC / PC-LC / PC OM3 50/125 2.0mm آبجو فیبر نوری هیبرید بلوز

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن، چین
نام تجاری: CY COM
گواهی: ISO9001:2015 , RoHS
شماره مدل: SC-LC OM3 DX پچ کابل

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 20PCS
قیمت: USD3.0-4.5/PCS
جزئیات بسته بندی: کیسه پلی اتیلن
زمان تحویل: 3-15 روز
شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union پرداخت برای سفارشات آنلاین.
قابلیت ارائه: 1 میلیون اتصال در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
کت کابل: OFNR رنگ: آکوا
طول: قابل تنظیم است

 
کابل کورنینگ ، SC / PC-LC / PC OM3 50/125 بلوز هیبریدی فیبر نوری آکوا 2.0 میلی متر ، ژاکت OFNR
 
 
برنامه های کاربردی :
 
Area شبکه محلی
شبکه گسترده
شبکه CATV ، LAN ، MAN WAN
سیستم FTTX
ابزار تست
 
امکانات :
 
loss از دست دادن کم درج ، از دست دادن بازده بالا
♦ اتصال کوچک ، سبک و پر چگالی
♦ مواد پلاستیکی دقیق
cred اعتبار و ثبات بالا
خوب در تکرار و تبادل پذیری
 

مشخصات فنی :
 
پارامترواحدFC، SC، LC / بند ناف فیبر زره پوشST ، MUMT-RJ ، MPOE2000
SMمامانSMمامانSMمامانSM
کامپیوترUPCAPCکامپیوترکامپیوترUPCکامپیوترکامپیوترUPCکامپیوترکامپیوترAPC
ضرر درج (معمولی)دسی بل.30.3.20.2.30.3.20.2.30.3.20.2.20.2.30.3.20.2.20.2.30.3.30.3
برگشت ضرردسی بل45 پوند50 پوند60 پوند30 پوند45 پوند50 پوند30 پوند45 پوند50 پوند≥35≥5575 پوند
طول موج عاملنانومتر1310 ، 15101310 ، 15101310 ، 15101310 ، 1510
قابل تعویضدسی بل.20.2.20.2.20.2.20.2
لرزشدسی بل.20.2.20.2.20.2.20.2
دمای کارکرددرجه سانتیگراد-40 ~ 75-40 ~ 75-40 ~ 75-40 ~ 75
دمای ذخیره سازیدرجه سانتیگراد-45 ~ 85-45 ~ 85-45 ~ 85-45 ~ 85
قطر کابلمیلی مترΦ3.0 ، Φ2.0 ، Φ0.9Φ3.0 ، Φ2.0 ، Φ0.9Φ3.0 ، Φ2.0 ، Φ0.9φ3.0 ، φ2.0 ، φ0.9

 
اطلاعات سفارش:

  1. نوع: SX / DX اختیاری
  2. صورت انتهایی فرول: APC / UPC / PC
  3. قطر: 0.9 ، 2.0 ، 3.0 میلی متر
  4. طول: 1 متر ، 2 متر ، 3 متر تا 120 متر
  5. فیبر: SM / OM1 / OM2 / OM3 / OM4
  6. جنس ژاکت: PVC / LSZH / OFNR

 

کابل کورنینگ SC / PC-LC / PC OM3 50/125 2.0mm آبجو فیبر نوری هیبرید بلوز

اطلاعات تماس
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

تماس با شخص: Nicole

تلفن: +8613760458627

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)