خانه محصولاتمحصولات MPO

Aqua MPO / MTP Harness Cable OM3 50 / 125um قبل از پایان MTP / MPO به LC جک های فیبر نوری

گواهی
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— خوزه آلوز

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— آندری جوان

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— ارتش باردو

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— رنگ سبز

کیفیت خوب و خدمات خوب. شما یک شریک قابل اعتماد هستید

—— دان هیکس

به همان قیمت، فیبر پچ فیبر بهتر از دیگران است.

—— دانی استیون

فقط در زمان کشتی، به دنبال همکاری بعدی.

—— جو بنا

محصولات شما با کیفیت خوب هستند، امیدوارم با شما همکاری داشته باشید.

—— زاهد واسام

چت IM آنلاین در حال حاضر

Aqua MPO / MTP Harness Cable OM3 50 / 125um قبل از پایان MTP / MPO به LC جک های فیبر نوری

چین Aqua MPO / MTP Harness Cable OM3 50 / 125um قبل از پایان MTP / MPO به LC جک های فیبر نوری تامین کننده
Aqua MPO / MTP Harness Cable OM3 50 / 125um قبل از پایان MTP / MPO به LC جک های فیبر نوری تامین کننده Aqua MPO / MTP Harness Cable OM3 50 / 125um قبل از پایان MTP / MPO به LC جک های فیبر نوری تامین کننده

تصویر بزرگ :  Aqua MPO / MTP Harness Cable OM3 50 / 125um قبل از پایان MTP / MPO به LC جک های فیبر نوری

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن
نام تجاری: Senko / US CONEC / Furukawa Connector
گواهی: ISO9001:2015
شماره مدل: MPO فیبر پچ بند ناف

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
قیمت: 20~80
جزئیات بسته بندی: کیسه 1PCS / PE، جعبه
زمان تحویل: 8-10Days
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 50 کیلو
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
رنگ کابل: Aqua یا به عنوان درخواست شما OEM و ODM: در دسترس
تعداد فیبرها: 8/12/24. نوع فیبر: OM1 OM2 OM3 OM4 OS2 G.65
اتصالات:: MPO / MTP به LC / SC / MU / ST / MT لهستانی:: MM Flat، SM Angled، SM Elite (MTP)، SM Low Loss (MPO)

MPO / MTP Harness Cable OM3 50/125 قبل از پایان MTP / MPO به LC جک های فیبر نوری
توضیحات محصول

CY COM مونتاژ فیبر کابل MTP / MPO را فراهم می کند، با استفاده از تکنولوژی تک فرول MT، می تواند به یک تک بلور با 24 هسته فیبر متصل شود. برای کاهش نیاز فضای فیزیکی. راه حل MTP / MPO می تواند کیت اتصال دهنده های مختلف، با پین های راهنمای فلزی و ابعاد دقیق مسکن برای اطمینان از هماهنگی فیبر هنگام جفت شدن.

پچکورد های CY COM با اتصال دهنده های با کیفیت بالا مونتاژ می شوند، فریول ها از زیرکونیا با کیفیت عالی ساخته شده اند. علاوه بر پچکورد های ساده، دو پلاگین هم در دسترس هستند. تمام بسته های ارائه شده توسط CY COM تضمین شده برای برآوردن مشخصات ما هستند. برای درخواست های ویژه در گزارش های آزمایش یا سایر مشخصات، لطفا با ما تماس بگیرید.

امکانات

• کابل کشی سیستم های مرکز داده

• قبل از پایان MTP® / MPO به SC، LC، MU، ST، MT-RJ اتصال

• مناسب برای کاست های MTP® / MPO و پانل های پچ

• موجود در OM1، OM2، OM3، OM4 و OS2 انواع فیبر

• سازگار با RoHS - Riser، Plenum و LSZH دارای کابل های قابل ارزیابی هستند

• 100٪ کارخانه آزمایش شده است

• تنظیمات سفارشی در صورت درخواست موجود است

مشخصات

مورد (طرف دیگر) حالت تک چند منظوره
نوع اتصال SC، FC، ST، LC، MU، MT-RJ
از دست دادن درج استاندارد ≤0.12dB معمولی، 0.3dB حداکثر. استاندارد ≤0.15dB معمولی، 0.3dB حداکثر
برگشت ضرر استاندارد ≥50dB (PC)، ≥60dB (APC) استاندارد ≥30dB
طول عمر ≤0.1dB تغییرات معمول، 500 جفت
دمای عملیاتی -40ºC تا + 75ºC -40ºC تا + 75ºC

اطلاعات تماس
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

تماس با شخص: Nicole

تلفن: +8613760458627

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)