خانه محصولاتسیم کشی فیبر نوری

FC به LC یکپارچه duplex فیبر نوری جادوگر 0.2dB درج از بین بردن فیبر مورب

گواهی
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— خوزه آلوز

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— آندری جوان

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— ارتش باردو

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— رنگ سبز

کیفیت خوب و خدمات خوب. شما یک شریک قابل اعتماد هستید

—— دان هیکس

به همان قیمت، فیبر پچ فیبر بهتر از دیگران است.

—— دانی استیون

فقط در زمان کشتی، به دنبال همکاری بعدی.

—— جو بنا

محصولات شما با کیفیت خوب هستند، امیدوارم با شما همکاری داشته باشید.

—— زاهد واسام

چت IM آنلاین در حال حاضر

FC به LC یکپارچه duplex فیبر نوری جادوگر 0.2dB درج از بین بردن فیبر مورب

چین FC به LC یکپارچه duplex فیبر نوری جادوگر 0.2dB درج از بین بردن فیبر مورب تامین کننده
FC به LC یکپارچه duplex فیبر نوری جادوگر 0.2dB درج از بین بردن فیبر مورب تامین کننده FC به LC یکپارچه duplex فیبر نوری جادوگر 0.2dB درج از بین بردن فیبر مورب تامین کننده

تصویر بزرگ :  FC به LC یکپارچه duplex فیبر نوری جادوگر 0.2dB درج از بین بردن فیبر مورب

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن، چین
نام تجاری: CY COM
گواهی: ISO9001:2015 , RoHS
شماره مدل: FC-LC SM DX پچ کابل

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 20PCS
قیمت: USD3.0-4.5/PCS
جزئیات بسته بندی: کیسه پلی اتیلن
زمان تحویل: 3-15 روز
شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union پرداخت برای سفارشات آنلاین.
قابلیت ارائه: 1 میلیون اتصال در ماه
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
جلیقه کابل: LSZH رنگ: زرد
طول: می تواند سفارشی نوع فیبر: فیبر کورنینگ


FC به LC یکپارچه duplex فیوژن فیبر نورد، <= 0.2dB درج درج، فیبر قرقره

► مشخصات:
پارامتر واحد FC، SC، LC / زره پوش طناب پچ ST، MU MT-RJ، MPO E2000
SM MM SM MM SM MM SM
کامپیوتر UPC APC کامپیوتر کامپیوتر UPC کامپیوتر کامپیوتر UPC کامپیوتر کامپیوتر APC
از دست دادن درج (معمولی) دسی بل ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3
برگشت ضرر دسی بل ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75
طول موج عملیاتی Nm 1310، 1510 1310، 1510 1310، 1510 1310، 1510
قابلیت تعویض دسی بل ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
لرزش دسی بل ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
دمای کار ° C -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75
دمای ذخیره سازی ° C -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85
قطر کابل میلیمتر Φ3.0، Φ2.0، Φ0.9 Φ3.0، Φ2.0، Φ0.9 Φ3.0، Φ2.0، Φ0.9 φ3.0، φ2.0، φ0.9

 

برنامه:

  1. اترنت گیگابیت
  2. خاتمه دستگاه فعال
  3. شبکه های مخابراتی
  4. ویدئو
  5. چند رسانه ای
  6. نصب و راه اندازی
  7. شبکه های محلی
  8. برنامه های FTTH و FTTX
  9. CATV


► اطلاعات سفارش:

  1. نوع: SX / DX اختیاری
  2. بدنه فرول: APC / UPC / PC
  3. قطر: 0.9، 2.0، 3.0 میلی متر
  4. طول: 1 متر، 2 متر، 3 متر تا 120 متر
  5. فیبر: SM / OM1 / OM2 / OM3 / OM4
  6. ماده ژاکت: PVC / LSZH / OFNR

اطلاعات تماس
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

تماس با شخص: Nicole

تلفن: +8613760458627

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)