خانه محصولاتمحصولات MPO

کانکتور تک ، 4 ، 8 ، 12 ، 24 فیبر MPO - LC فیبر نوری پچ کابل

گواهی
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— خوزه آلوز

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— آندری جوان

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— ارتش باردو

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— رنگ سبز

کیفیت خوب و خدمات خوب. شما یک شریک قابل اعتماد هستید

—— دان هیکس

به همان قیمت، فیبر پچ فیبر بهتر از دیگران است.

—— دانی استیون

فقط در زمان کشتی، به دنبال همکاری بعدی.

—— جو بنا

محصولات شما با کیفیت خوب هستند، امیدوارم با شما همکاری داشته باشید.

—— زاهد واسام

چت IM آنلاین در حال حاضر

کانکتور تک ، 4 ، 8 ، 12 ، 24 فیبر MPO - LC فیبر نوری پچ کابل

چین کانکتور تک ، 4 ، 8 ، 12 ، 24 فیبر MPO - LC فیبر نوری پچ کابل تامین کننده

تصویر بزرگ :  کانکتور تک ، 4 ، 8 ، 12 ، 24 فیبر MPO - LC فیبر نوری پچ کابل

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: Senko / US CONEC / Furukawa Connector
گواهی: ISO9001:2008, SGS, ROSH

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 20
جزئیات بسته بندی: 500 واحد / حصیری
زمان تحویل: در 5-10 روز
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 50 کیلو
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
گواهی: ISO ، CE ، ROHS پرداخت سطح: PC ، APC ، Upc
کابل: PVC / LSZH / Plenum نوع حالت: OS1 / OS2 / OM1 / OM2 / OM3 / OM4
نوع اتصال: LC، SC، FC، ST، MTRJ، MTP، MPO و غیره نوع کابل: 12 فیبر
برجسته:

fiber optic patch cord

,

patch cord optical fiber

MPO - LC فیبر نوری پچ بند ، 4 ، 8 ، 12 ، 24 فیبر در اتصال تنها برای CATV نوری

بند ناف فیبر نوری MTP / MPO ، برخلاف سیمپلکس یا دوتایی ، در مجامع چند فیبر از نوع روبان استفاده می شود.چندین اتصال فایبرگلاس در یک بند ناف فیبر نوری MTP / MPO وجود دارد ، به عنوان مثال 4 فیبر ، 8 فیبر ، 12 فیبر ، 24 فیبر.

 

امکانات

حالت تک و چند حالت (مسطح) APC (پذیرایی 8 درجه زاویه دار) در دسترس است

چگالی فیبر بالا (حداکثر 24 فیبر برای Multimode)

فیبر در کانکتور تک: 4 ، 8 ، 12 24

اتصال اتصال / اتصال را لمس کنید

از دست دادن بازتاب بالا با APC

با مشخصات Telcordia GR-1435-CORE و استاندارد Rosh مطابقت داشته باشید

 

 

کاربرد:

1.FTTH ، CATV ، LAN ، MAN ، WAN ، تست و اندازه گیری
انتقال 2.Video ، انتقال داده ها
خاتمه دستگاه فعال
4. نصب پیش نمایش
شبکه های ارتباطات و پردازش داده ها
6. صنعتی ، پزشکی و نظامی
7. ادغام سیستم برای شبکه طولانی ، مترو و دسترسی به شبکه

 

مشخصات فنی

مورد

حالت تک

حالت چندگانه

قطر فیبر

9/125 ام

62.5 / 125um 50 / 125um

گم شدن درج

PC < 0.5dB APC d 0.4dB

< 0.4dB PC PC

برگشت ضرر

PC > 45 dB APC d 55dB

PC d 25dB

آزمون درج کشیدن

1000 بار < 0.5 دسی بل

مبادله

< 0.5 دسی بل

دمای کارکرد

-40 ~ + 80

نیروی ضد کششی

15 کیلوگرم

 

ترتیب اطلاعات

MPO / PC-MPO / PC-SM-12CORE – 2M
                               
type نوع کانکتور: FC، SC، LC، ST، MTRJ، MU، E2000، MPO، DIN، D4، SMA
err صورت انتهایی: رایانه شخصی ، UPC ، APC
Type نوع اصلی: تک حالته (SM: 9 / 125um) ، چند حالته (MM: 50 / 125um یا 62.5 / 125um)
④Fiber مقدار: 4 هسته ، 8 هسته ، 12 هسته ، 24 هسته
طول کابل: 1 ، 2 ، 3 متر یا سفارشی
type نوع کابل: PVC ، LSZH ، OM3 ، OFNR ، OFNP ، Plenum

 

کانکتور تک ، 4 ، 8 ، 12 ، 24 فیبر MPO - LC فیبر نوری پچ کابل

کانکتور تک ، 4 ، 8 ، 12 ، 24 فیبر MPO - LC فیبر نوری پچ کابل

کانکتور تک ، 4 ، 8 ، 12 ، 24 فیبر MPO - LC فیبر نوری پچ کابل

کانکتور تک ، 4 ، 8 ، 12 ، 24 فیبر MPO - LC فیبر نوری پچ کابلکانکتور تک ، 4 ، 8 ، 12 ، 24 فیبر MPO - LC فیبر نوری پچ کابل

اطلاعات تماس
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

تماس با شخص: Sophie

تلفن: +8618926423164

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)