خانه محصولاتسیم کشی فیبر نوری

G652D دقت بالا فرل سرامیکی، فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری

گواهی
چین Shenzhen CY COM Product Co., Ltd گواهینامه ها
چین Shenzhen CY COM Product Co., Ltd گواهینامه ها
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— خوزه آلوز

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— آندری جوان

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— ارتش باردو

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— رنگ سبز

کیفیت خوب و خدمات خوب. شما یک شریک قابل اعتماد هستید

—— دان هیکس

به همان قیمت، فیبر پچ فیبر بهتر از دیگران است.

—— دانی استیون

فقط در زمان کشتی، به دنبال همکاری بعدی.

—— جو بنا

محصولات شما با کیفیت خوب هستند، امیدوارم با شما همکاری داشته باشید.

—— زاهد واسام

چت IM آنلاین در حال حاضر

G652D دقت بالا فرل سرامیکی، فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری

G652D High precision of ceramic ferrule, FC - SC Fiber Optic Patch Cord
G652D High precision of ceramic ferrule, FC - SC Fiber Optic Patch Cord

تصویر بزرگ :  G652D دقت بالا فرل سرامیکی، فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن، چین
نام تجاری: CY COM
گواهی: ISO9001:2015 , RoHS

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 20
جزئیات بسته بندی: کیسه پلی اتیلن
زمان تحویل: 3-15 روز
شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union پرداخت برای سفارشات آنلاین.
قابلیت ارائه: 1 میلیون اتصال در ماه
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: بند ناف فیبر نوری چهره انتهایی: کامپیوتر ، UPC ، APC
هسته: سیمپلکس ، دوبلکس قطر کابل: Ф3.0mm ، Ф2.0mm ، Ф0.9 میلی متر
طول کابل: 1 ، 2 ، 3 متر یا سفارشی نوع کابل: PVC ، LSZH ، OM3 ، OFNR ، OFNP
برجسته:

fiber patch cord

,

st patch cord

G652D دقت بالا از فروس سرامیکی ، بند ناف فیبر نوری FC - SC

کابل پچ SC / PC-fc / PC-SM-SX-3m

توضیحات دقیق محصول

بند ناف فیبر نوری
1. مقاومت کششی بالا ، انعطاف پذیر
دقت بسیار بالا از فرول سرامیکی
3. آزمون با کیفیت بالا صیقل 100٪ جلا

بند ناف فیبر نوری

1.FC SC LC ST MTRJ SMA E2000 D4 MPO / MTP

2.Singlemode & Multimode (SM / MM)

3.PC و APC

4. طول (اختیاری)

all patch cords.jpg

استاندارد فنی:
.از دست دادن درج: PC≤ 0.2dB ، UPC≤ 0.2dB ، APC≤ 0.1dB؛typical0.1dB؛
.ضرر بازگشت: SM PC≥ 50dB ، UPC≥ 50dB ، APC≥ 65dB؛MM PC≥ 45dB ، UPC≥ 45dB
.تعویض پذیری: d 0.2dB
.اسپری نمک: d 0.2dB
.تکرارپذیری: (1000 بار) d 0.1dB
.لرزش: (550 هرتز 1.5 میلی متر) d 0.1dB
.درجه حرارت بالا: (+85 حفظ 100 ساعت) 0.2dB
.درجه حرارت پایین: (-40 پایدار 100 ساعت) ≤ 0.2dB
.دما به صورت دایره ای: (-40 + 85 100 ساعت پایدار) 0.2dB
.رطوبت: (+ 25 + 65 93 RH 100 ساعت) 0.2dB
.Apex افست: 0μm≤ ≤ 50μm
.شعاع انحنا: 7 میلی متر 25 میلی متر
.کابل TypeSimplex ، Duplex ، پنکه؛
.نوع اتصال: FC، SC، ST، LC، E2000، MU، MPO، MTRJ، D4، DIN، SMA، FDDI، ESCON و غیره
.حالت فیبر: SM (یک حالت) G652D، G655، G657، MM (چند حالته)؛G651.1 (50/125 ، 62.5 / 125 ، 10 GB / s 50/125)

 

پارامتر واحد FC ، SC ، LC ST ، MU MT-RJ ، MPO E2000
SM مامان SM مامان SM مامان SM
کامپیوتر UPC APC کامپیوتر کامپیوتر UPC کامپیوتر کامپیوتر UPC کامپیوتر کامپیوتر APC
ضرر درج (معمولی) دسی بل .30.3 .20.2 .30.3 .20.2 .30.3 .20.2 .20.2 .30.3 .20.2 .20.2 .30.3 .30.3
برگشت ضرر دسی بل 45 پوند 50 پوند 60 پوند 30 پوند 45 پوند 50 پوند 30 پوند 45 پوند 50 پوند ≥35 ≥55 75 پوند
طول موج عامل نانومتر 1310 ، 1510 1310 ، 1510 1310 ، 1510 1310 ، 1510
قابلیت تعویض دسی بل .20.2 .20.2 .20.2 .20.2
لرزش دسی بل .20.2 .20.2 .20.2 .20.2
دمای کارکرد -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75
دمای ذخیره سازی -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85
قطر کابل میلی متر φ3.0 ، φ2.0 ، φ0.9 φ3.0 ، φ2.0 ، φ0.9 φ3.0 ، φ2.0 ، φ0.9 φ3.0 ، φ2.0 ، φ0.9

 

 

کاربرد:

1.FTTH ، CATV ، LAN ، MAN ، WAN ، تست و اندازه گیری
انتقال 2.Video ، انتقال داده ها
خاتمه دستگاه فعال
4. نصب پیش نمایش
شبکه های ارتباطات و پردازش داده ها
6. صنعتی ، پزشکی و نظامی
7. ادغام سیستم برای شبکه های طولانی ، مترو و دسترسی به شبکه
G652D دقت بالا فرل سرامیکی، فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری 1G652D دقت بالا فرل سرامیکی، فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری 2G652D دقت بالا فرل سرامیکی، فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری 3G652D دقت بالا فرل سرامیکی، فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری 4G652D دقت بالا فرل سرامیکی، فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری 5G652D دقت بالا فرل سرامیکی، فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری 6

    

اطلاعات تماس
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

تماس با شخص: Sophie

تلفن: +8618926423164

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات