خانه محصولاتفیبر نوری کابل

ADSS تمام فیبر نوری هوایی پشتیبانی از دی الکتریک خود را برای روش هوایی، 2-144 هسته

گواهی
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— خوزه آلوز

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— آندری جوان

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— ارتش باردو

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— رنگ سبز

کیفیت خوب و خدمات خوب. شما یک شریک قابل اعتماد هستید

—— دان هیکس

به همان قیمت، فیبر پچ فیبر بهتر از دیگران است.

—— دانی استیون

فقط در زمان کشتی، به دنبال همکاری بعدی.

—— جو بنا

محصولات شما با کیفیت خوب هستند، امیدوارم با شما همکاری داشته باشید.

—— زاهد واسام

چت IM آنلاین در حال حاضر

ADSS تمام فیبر نوری هوایی پشتیبانی از دی الکتریک خود را برای روش هوایی، 2-144 هسته

چین ADSS تمام فیبر نوری هوایی پشتیبانی از دی الکتریک خود را برای روش هوایی، 2-144 هسته تامین کننده
ADSS تمام فیبر نوری هوایی پشتیبانی از دی الکتریک خود را برای روش هوایی، 2-144 هسته تامین کننده ADSS تمام فیبر نوری هوایی پشتیبانی از دی الکتریک خود را برای روش هوایی، 2-144 هسته تامین کننده

تصویر بزرگ :  ADSS تمام فیبر نوری هوایی پشتیبانی از دی الکتریک خود را برای روش هوایی، 2-144 هسته

جزئیات محصول:

محل منبع: گوانگدونگ
نام تجاری: CY
گواهی: SGS,RoHS
شماره مدل: کابل بیرونی ADSS

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1000 متر
قیمت: USD 0.0625-1.25/Mtr
جزئیات بسته بندی: 2000Mtrs / شفت چوبی
زمان تحویل: در 4-6 روز
شرایط پرداخت: ل/ج، T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 20000 مگابایت در روز
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
شماره فیبر: 2-144 کشورهاي: 1000 مگابایت
ساختار: عضو غیر متال حداکثر عرض (m): 50-1000

ADSS - تمام فیبر نوری هوایی پشتیبانی از دی الکتریک، مناسب برای روش هوایی، 2-144 هسته

شرح:


الیاف، 250um، در یک لوله شل ساخته شده از پلاستیک مدول بالا قرار گرفته اند. لوله ها با یک پر شده اند
پلاستیک تقویت شده فیبر (FRP) در مرکز هسته به عنوان یک عضو غیرمتعارف قرار می گیرد. لوله ها (و پرکننده ها) در اطراف عضو قدرت در یک هسته فشرده و دایره ای قرار دارند. پس از کابل هسته با پر کردن ترکیب برای محافظت از آن از ورود آب ثبت شده است. کابل با یک پوشش پلی اتیلن خالص است.

کاربرد:

  • مناسب برای شبکه در مکان های تداخل الکترومغناطیسی بالا.
  • مناسب برای هوا
  • ارتباطات راه دور و محلی

مشخصات نوری:
مرتب سازی فیبر چند منظوره G.651 A1a: 50/125 فیبر درجه بندی شده
A1b: 62.5 / 125
حالت تک G.652 (A، B، C، D) B1.1: فیبر متعارف
G.653 B2: پراکندگی صفر منتقل شده است
G.654 B1.2: طول موج قطع شده تغییر می کند
G.655 B4: اطلاعات فنی اصلی برای مثبت
پراکندگی انتقال فیبر تک حالت

اطلاعات سفارش:

  • نوع کابل: SM یا MM (Sinlge-mode: زرد؛ چند حالت: نارنجی؛ گزینه های موجود برای رنگ های دیگر
  • نوع فیبر: SM (G652D، G655C، G657A1، G657A2، G657B3 ....) MM (OM1، OM2، OM3، OM4)
  • تعداد فیبر: 2-144
  • طول کابل: 2000M / درام (سفارشی، MOQ = 2000M)
  • جلیقه کابل: غلاف خارجی سیاه و سفید

اطلاعات تماس
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

تماس با شخص: Nicole

تلفن: +8613760458627

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)