خانه محصولاتفیبر نوری شکاف

از دست دادن بازگشت> 45dB کابل سفید SC APC 1x4 PLC تقسیم فیبر نوری با کابل LSZH

گواهی
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— خوزه آلوز

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— آندری جوان

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— ارتش باردو

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— رنگ سبز

کیفیت خوب و خدمات خوب. شما یک شریک قابل اعتماد هستید

—— دان هیکس

به همان قیمت، فیبر پچ فیبر بهتر از دیگران است.

—— دانی استیون

فقط در زمان کشتی، به دنبال همکاری بعدی.

—— جو بنا

محصولات شما با کیفیت خوب هستند، امیدوارم با شما همکاری داشته باشید.

—— زاهد واسام

چت IM آنلاین در حال حاضر

از دست دادن بازگشت> 45dB کابل سفید SC APC 1x4 PLC تقسیم فیبر نوری با کابل LSZH

چین از دست دادن بازگشت> 45dB کابل سفید SC APC 1x4 PLC تقسیم فیبر نوری با کابل LSZH تامین کننده

تصویر بزرگ :  از دست دادن بازگشت> 45dB کابل سفید SC APC 1x4 PLC تقسیم فیبر نوری با کابل LSZH

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: CY
گواهی: ISO9001:2008, SGS, ROSH

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 20
جزئیات بسته بندی: مقوا
زمان تحویل: 2-5 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T، Western Union، PayPal، L / C
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نوع فیبر: لوله شل فیبر / 900um شل برگشت ضرر: > 45db
کانال ریپل: <0.3dB هدایت: > 50dB
برجسته:

optical communication devices

,

fiber optic equipments

شکاف فیبر نوری SC APC 1x4 PLC با کابل LSZH

 

PLC Splitter مبتنی بر فناوری شناسی مدار Planar Lightwave Circuit و فرآیند تراز دقیق است ، می تواند یک ورودی نوری تک / دوگانه را به یک خروجی نوری چند برابر به طور یکنواخت تقسیم کند و به آن 1 × N یا 2 × N گفته می شود.تقسیم کننده PLC در حال حاضر در مخازن FTTX ، شبکه های PON ، پیوندهای CATV و توزیع سیگنال نوری کاربرد دارد.تقسیم کننده PLC عملکرد نوری برتر ، استقامت بالا و قابلیت اطمینان بالا را ارائه می دهد ، شرایط مختلف برنامه های مختلف را در محیط بی تفاوت رعایت می کند.

 

کاربرد:

شبکه های FTTX
شبکه های PON
پیوندهای CATV
ارتباطات داده

 

ویژگی:

از دست دادن درج کم
ضرر وابسته به قطبش پایین
طول موج عملیات گسترده
دمای عملیات گسترده
پایداری و قابلیت اطمینان بالا
 

تایپ کنید جفت فیبر استاندارد چند حالته
نسبت جفت (٪) 50/50
مقطع تحصیلی پ آ
ضرر بیش از حد (نوع) 0.8 1.0
حداکثرضرر درج (dB) 3.9 4.1
یکنواختی (حداکثر) (dB) 0.6 0.8
هدایت (dB) 40 پوند
طول موج عامل (nm) 600 ~ 1600
طول موج مرکزی (نانومتر) 850 ، 1310 یا 850/1310
دمای کار (ºC) -40 ~ + 85
نوع فیبر Corning Multimode 50/125 ، 62.5 / 125 فیبر
طول رنگدانه فیبر (متر) 1 یا درخواست مشتری
پیکربندی پورت 1X2 یا 2X2
ابعاد بسته بندی (میلی متر) A ، B ، C ، D ، M

 

از دست دادن بازگشت> 45dB کابل سفید SC APC 1x4 PLC تقسیم فیبر نوری با کابل LSZHاز دست دادن بازگشت> 45dB کابل سفید SC APC 1x4 PLC تقسیم فیبر نوری با کابل LSZHاز دست دادن بازگشت> 45dB کابل سفید SC APC 1x4 PLC تقسیم فیبر نوری با کابل LSZHاز دست دادن بازگشت> 45dB کابل سفید SC APC 1x4 PLC تقسیم فیبر نوری با کابل LSZH

از دست دادن بازگشت> 45dB کابل سفید SC APC 1x4 PLC تقسیم فیبر نوری با کابل LSZH

اطلاعات تماس
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

تماس با شخص: Sophie

تلفن: +8618926423164

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)