خانه محصولاتمحصولات MPO

فولاد نورد سرد 144 Port Mpo To Lc Patch Panel

گواهی
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
کیفیت خوب فیبر نوری Pigtail برای فروش
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— خوزه آلوز

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— آندری جوان

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— ارتش باردو

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— رنگ سبز

کیفیت خوب و خدمات خوب. شما یک شریک قابل اعتماد هستید

—— دان هیکس

به همان قیمت، فیبر پچ فیبر بهتر از دیگران است.

—— دانی استیون

فقط در زمان کشتی، به دنبال همکاری بعدی.

—— جو بنا

محصولات شما با کیفیت خوب هستند، امیدوارم با شما همکاری داشته باشید.

—— زاهد واسام

چت IM آنلاین در حال حاضر

فولاد نورد سرد 144 Port Mpo To Lc Patch Panel

چین فولاد نورد سرد 144 Port Mpo To Lc Patch Panel تامین کننده

تصویر بزرگ :  فولاد نورد سرد 144 Port Mpo To Lc Patch Panel

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن
نام تجاری: Senko / US CONEC / Furukawa Connector
گواهی: ISO9001:2015
شماره مدل: پانل MPO-LC MPO

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: ۱ عدد
جزئیات بسته بندی: 1 قطعه / بکس
زمان تحویل: 5-10 روز کاری
شرایط پرداخت: L / C، T / T ،، Western Union
قابلیت ارائه: 50 کیلو
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
بندر: 144 بندر مواد: ورق فولادی نورد سرد
اتصال دهنده: MPO-LC رنگ: سیاه

صفحه MPO-LC MPO OM3 0.9 mm 144 درگاه ورق فولادی نورد سرد MPO کاست

توضیحات محصول
 

MPO/MTP CASSETTES is made of cold rolled steel sheet or Aluminum, MPO Cassette Modules provide secure transition between MPO and LC or SC discrete connectors. MPO / MTP CASSETTES از ورق استیل نورد سرد یا آلومینیوم ساخته شده است ، ماژول های کاست MPO انتقال مطمئن بین MPO و LC یا اتصالات گسسته SC را فراهم می کند. They are used to interconnect MPO backbones with LC and SC patching. آنها برای اتصال ستون فقرات MPO با LC و SC patch استفاده می شوند.

 

امکانات

 

 

 

  • طراحی برای MPO / MTP SYSTEM ، برای استقرار سریع شبکه و راه حل سریع

  • چگالی بالا و طراحی کوچک

  • 12 و 24 نسخه فیبر - قطعات نوری 144 LC (Duplex) / SC (Simplex)

  • فیبر چند حالته (62.5 / 125 ، استاندارد 50/125 و OM3 ، OM4) و حالت تک (OS1 / 2).

  • کابل و دستگاه آزمایش شده و کار شده برای اتصالات درست فوری با کیفیت و عملکرد تضمین شده

  • پوسته فلزی با استحکام بالا الیاف داخلی را بطور موثری محافظت می کند

  • پیکربندی آسان برای حرکات ، اضافه ها و تغییرات را پشتیبانی می کند

  • برای نصب آداپتور LC / SC در دسترس است

مزایای
  • تجهیزات وارداتی تولید و آزمایش: EXFO IL&RL تستر / دستگاه سنگ زنی Domaille / Interferometer 3D SENKO
  • از دست دادن بسیار بالا بازگشت: d45dB
  • 5 سال تجربه تیم تحقیق و توسعه
  • تولید و خدمات سفارشی
  • راه حل مرکز داده 40G / 100G
کاربرد
  • زیرساخت مرکز داده
  • شبکه ذخیره سازی
  • پروتکل های 40 و 100Gps در حال ظهور
  • اپتیک موازی
  • شرکت، پروژه سیستم کابل کشی شبکه
پارامتر فنی
مورد پارامتر فنی
اتصال دهنده MPO (زن) LC
دمای عملیات -40 ° C ~ + 80 ° C
دمای ذخیره سازی -40 ° C ~ + 85 ° C
ضرر درج

SM: 75 0.75dB (مقدار استاندارد) ،

.0.35dB (مقدار معمولی)؛

MM: 50 0.50dB (مقدار استاندارد) ،

.0.35dB (مقدار معمولی)؛

SM: d 0.2dB؛

MM: d 0.2dB؛

 

برگشت ضرر

SM: ≥60dB؛

MM: ≥35dB؛

SM: ≥60dB؛

MM: ≥35dB؛

نوع پایان MPO Male: with guide pin; نر: با پین راهنما؛ Female: without guide pin زن: بدون پین راهنما
تعداد فیبر فیبر 8،12 و 24 MT
انتهای دیگر از نوع کانکتور MPO زن ، MPO مرد ، FC، SC، ST، MU، LC، E2000
حالت فیبر تک حالته (G652 ، G655 ، G657) ، چند حالته (50 ، 62.5 ، OM2 ، OM3 ، OM4)
نوع کابل فیبر الیاف روبان 250 میلی متر ، کابل روبان ، کابل فیبر نوری Bundle

 

 

 

 

اطلاعات تماس
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

تماس با شخص: Nicole

تلفن: +8613760458627

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)