خانه محصولاتسیم کشی فیبر نوری

بند ناف فیبر نوری LSZH

چین Shenzhen CY COM Product Co., Ltd گواهینامه ها
چین Shenzhen CY COM Product Co., Ltd گواهینامه ها
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— خوزه آلوز

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— آندری جوان

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— ارتش باردو

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— رنگ سبز

کیفیت خوب و خدمات خوب. شما یک شریک قابل اعتماد هستید

—— دان هیکس

به همان قیمت، فیبر پچ فیبر بهتر از دیگران است.

—— دانی استیون

فقط در زمان کشتی، به دنبال همکاری بعدی.

—— جو بنا

محصولات شما با کیفیت خوب هستند، امیدوارم با شما همکاری داشته باشید.

—— زاهد واسام

چت IM آنلاین در حال حاضر

بند ناف فیبر نوری LSZH

LSZH Jacket Fiber Optic Patch Cord
LSZH Jacket Fiber Optic Patch Cord LSZH Jacket Fiber Optic Patch Cord

تصویر بزرگ :  بند ناف فیبر نوری LSZH

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن، چین
نام تجاری: CY COM
گواهی: ISO9001:2015 , RoHS
شماره مدل: OM3 LC-LC پچ سیم

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 20PCS
جزئیات بسته بندی: کیسه پلی اتیلن
زمان تحویل: 3-15 روز
شرایط پرداخت: L / C، T / T، Western Union پرداخت برای سفارشات آنلاین.
قابلیت ارائه: 1 میلیون اتصال در ماه
توضیحات محصول جزئیات
کت کابل: LSZH رنگ: آکوا
طول: قابل تنظیم است قطر: 0.9،2.0،3.0mm
برجسته:

sc fiber patch cord

,

st patch cord

بند ناف فیبر نوری LC / UPC-LC / UPC OM3 ، فیبر CORNING ، ژاکت کابل LSZH
 

1کاربرد:
 
• سیستم ارتباط فیبر نوری
• انتقال داده های فیبر نوری
• LAN ، CATV
• سیستم آزمایش فیبر نوری

پارامتر 2.Technical:
 
پارامتر واحد FC، SC، LC / بند ناف فیبر زره پوش ST ، MU MT-RJ ، MPO E2000
SM مامان SM مامان SM مامان SM
کامپیوتر UPC APC کامپیوتر کامپیوتر UPC کامپیوتر کامپیوتر UPC کامپیوتر کامپیوتر APC
ضرر درج (معمولی) دسی بل .30.3 .20.2 .30.3 .20.2 .30.3 .20.2 .20.2 .30.3 .20.2 .20.2 .30.3 .30.3
برگشت ضرر دسی بل 45 پوند 50 پوند 60 پوند 30 پوند 45 پوند 50 پوند 30 پوند 45 پوند 50 پوند ≥35 ≥55 75 پوند
طول موج عامل نانومتر 1310 ، 1510 1310 ، 1510 1310 ، 1510 1310 ، 1510
قابل تعویض دسی بل .20.2 .20.2 .20.2 .20.2
لرزش دسی بل .20.2 .20.2 .20.2 .20.2
دمای کارکرد درجه سانتیگراد -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75
دمای ذخیره سازی درجه سانتیگراد -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85
قطر کابل میلی متر Φ3.0 ، Φ2.0 ، Φ0.9 Φ3.0 ، Φ2.0 ، Φ0.9 Φ3.0 ، Φ2.0 ، Φ0.9 φ3.0 ، φ2.0 ، φ0.9

 
 
3. جنس بند بند:
 
درپوش گرد و غبار: LDPE ، شفاف (RoHS)
مسکن پلاگین: PBT ، UPC / آبی ، APC / سبز ، MM / بژ (RoHS)
قاب داخلی: PBT ، سفید (RoHS)
فرول: مواد سرامیکی اکسید زیرکونیوم ، سفید (RoHS)
دسته فرول: مس (C3602) ، نیکل (RoHS)
فنر مکانیکی: فولاد ضد زنگ (RoHS)
پیدا کردن حلقه ضربه محکم و ناگهانی: آلیاژ مس (HPD59-1) ، نیکل (RoHS)
حلقه ضربه محکم و ناگهانی: آلیاژ آلومینیوم 6063 (استاندارد RoHS)
حلقه: آلیاژ مس (HPD62) ، نیکل (RoHS)
چکمه: نایلون یا PBT ، UPC / آبی ، APC / سبز ، MM / بژ
کابل: SM / OM1 / OM2 / OM3 / OM4 ، PVC / LSZH / OFNR و موارد دیگر
 
4. اطلاعات سفارش:

  • به عنوان مثال: LC / UPC-LC / UPC-OM3-DX-2.0-5M-LSZH
  • نوع: SX / DX اختیاری
  • نوع فرمول: APC / PC
  • قطر: 0.9 ، 2.0 ، 3.0 میلی متر
  • طول: 1 متر ، 2 متر ، 3 متر تا 120 متر
  • فیبر: SM / OM1 / OM2 / OM3 / OM4
  • جنس ژاکت: PVC / LSZH / OFNR

بند ناف فیبر نوری LSZH 0

 

 

اطلاعات تماس
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

تماس با شخص: Lena Liu

تلفن: +8613689534519

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)