خانه محصولاتمحصولات MPO

بنفش بنفش OM4 بنفش mptp به فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری Fanout 12 هسته

گواهی
چین Shenzhen CY COM Product Co., Ltd گواهینامه ها
چین Shenzhen CY COM Product Co., Ltd گواهینامه ها
The quality of fiber optic pigtail is very good and have good package,will cooperate with you next time.

—— خوزه آلوز

Your products are good quality and lead time is short,will purchase from you next time.

—— آندری جوان

The MPO patch cord is good loss data and have stable performance, the most important is your price is lower than other ,and service in time.

—— ارتش باردو

I have bought the FTTH box several times from you,every time can be delivered on time and the quality is very good

—— رنگ سبز

کیفیت خوب و خدمات خوب. شما یک شریک قابل اعتماد هستید

—— دان هیکس

به همان قیمت، فیبر پچ فیبر بهتر از دیگران است.

—— دانی استیون

فقط در زمان کشتی، به دنبال همکاری بعدی.

—— جو بنا

محصولات شما با کیفیت خوب هستند، امیدوارم با شما همکاری داشته باشید.

—— زاهد واسام

چت IM آنلاین در حال حاضر

بنفش بنفش OM4 بنفش mptp به فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری Fanout 12 هسته

Purple OM4 purple mpo mtp to LC fiber optic patch cord  Fanout 12 cores
Purple OM4 purple mpo mtp to LC fiber optic patch cord  Fanout 12 cores

تصویر بزرگ :  بنفش بنفش OM4 بنفش mptp به فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری Fanout 12 هسته

جزئیات محصول:

محل منبع: شنژن
نام تجاری: Senko / US CONEC / Furukawa Connector
گواهی: ISO9001:2015
شماره مدل: MPO UPC -LC OM4 12F

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 قطعه
جزئیات بسته بندی: 1 کیسه PCS / PE
زمان تحویل: 3-5 روز کاری
شرایط پرداخت: اعتبارات اسنادی T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 50 کیلو
توضیحات محصول جزئیات
اتصال دهنده: MPO 12F OM2 قطر کابل:: 3.0 میلی متر یا 3.6 میلی متر
رنگ کابل: رنگ بنفش قطبیت: A ، B ، C
برجسته:

patch cord optical fiber

,

fiber optic cassette

OM4 بنفش mpo mtp به فیبر نوری کابل فیبر نوری Fanout 12 هسته
توضیحات محصول

کابلهای پچ پانچ MTP / MPO-LC OM4 عمدتا در مراکز داده با تراکم بالا، فیبر به ساختمان (FTTB)، تقسیم کننده نوری / 40G / 100G SFP / SFP + دستگاه گیرنده نوری برای اتصال انعطاف پذیر بین ماژول های مختلف استفاده می شود. تجهیزات و سیستم ها. به طوری که سیگنال نوری می تواند کانال مورد نظر را برای دستیابی و تکمیل یک هدف و الزامات پیش تعیین شده یا مورد نظر منتقل کند.

مزایای
  • تجهیزات تولید و آزمایش وارداتی: EXFO IL & RL تستر / Domaille ماشین سنگزنی / SENKO 3D Interferometer
  • افت ناگهانی بالا: ≥45dB
  • تیم تحقیق و توسعه تجربه 5 ساله
  • تولید و خدمات سفارشی
  • راه حل مرکز داده 40G / 100G
کاربرد
  • زیرساخت مرکز داده
  • شبکه ذخیره سازی
  • پروتکل های 40 و 100 گیگابایتی در حال ظهور
  • اپتیک موازی
  • systerm کابلی شبکه سازمانی
پارامتر فنی
مورد پارامتر فنی
اتصال دهنده MPO (زن) LC
دمای عملیاتی -40 ° C ~ + 80 ° C
دمای ذخیره سازی -40 ° C ~ + 85 ° C
از دست دادن درج

SM: ≤ 0.75dB (ارزش استاندارد)،

≤ 0.35dB (ارزش نمونه)؛

MM: ≤ 0.50dB (ارزش استاندارد)،

≤ 0.35dB (ارزش نمونه)؛

SM: ≤ 0.2dB؛

MM: ≤ 0.2dB؛

برگشت ضرر

SM: ≥60dB؛

MM: 35dB؛

SM: ≥60dB؛

MM: 35dB؛

پایان پایان MPO مرد: با پین راهنمای؛ زن: بدون پین راهنمای
تعداد فیبرها 8،12 و 24 تن فیبر
انتهای دیگر نوع اتصال MPO-female، MPO-male، FC، SC، ST، MU، LC، E2000
حالت فیبر حالت های تک (G652، G655، G657)، چند حالت (50، 62.5، OM2، OM3، OM4)
نوع کابل فیبر فیبر روبان 250و، کابل روبان، کابل فیبر نوری بسته بندی شده

قطبی

عکس

اطلاعات تماس
Shenzhen CY COM Product Co., Ltd

تماس با شخص: Sophie

تلفن: +8618926423164

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)